PF 2020 a náš rok 2019

12. 12. 2019

Za celý tým BARTON STUDIO s.r.o. bychom vám rádi popřáli příjemné prožití Vánoc a úspěšný vstup do nového roku 2020.

Děkujeme všem našim klientům a partnerům za přízeň v roce 2019 a těšíme se na spolupráci v roce nadcházejícím.

Rok 2019 v BARTON STUDIO

Jsme partnerskou agenturou společnosti Shopsys a vyvíjíme velké B2B a B2C e-shopy na moderní platformě Shopsys Framework.

Shopsys Framework je stabilní a spolehlivý základ vhodný zejména pro rychle rostoucí projekty. Snadná rozšiřitelnost, možnost implementace modulů a integrace s dalšími systémy z něj činí moderní a stabilní řešení pro každý e-shop.

Shopsys Framework v TOP 20 e-commerce platformách

Velmi nás potěšilo umístění Shopsys Frameworku mezi 20 nejlepšími platformami v německy mluvících zemích. Je to pro nás důkaz, že jdeme správnou cestou.

Spuštění prvního projektu na platformě Shopsys Framework

Letošní rok byl plný velkých věcí a jednou z nich bylo i spuštění našeho prvního projektu na platformě Shopsys Framework. Tímto projektem je e-shop eturbo.cz zaměřený na prodej turbodmychadel jak pro osobní, tak i nákladní vozy. Na e-shopu naleznete například fulltextový vyhledávač, parametrické filtrování či přehledný průvodce výběrem produktů. Vše pro co nejjednodušší výběr vhodného turbodmychadla.

Zlatý erb 2019 –  naše práce má smysl

“Na podzim jsme společně s ostatními členy poroty, organizátory Zlatého erbu a Plzeňským krajem udělali workshop pro starosty a jejich spolupracovníky, kteří jsou zodpovědní za správu webu. Doporučili jsme co by bylo potřeba na webech vylepšit. Na vyhlášení výsledků mi udělala radost zpráva, že tento workshop byl pro Starý Plzenec impulsem pro redesign webu. Naše práce pak dává smysl” dodává Milan Bartoň – zakladatel společnosti BARTON STUDIO s.r.o.