Zlatý erb 2019 - naše práce dává smysl

1 dubna 2019 byly na konferenci ISSS v Hradci Králové vyhlášeny výsledky soutěže Zlatý erb. Letošní již 21. ročník tak odhalil nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí v České republice. Oficiální záštitu této akci poskytlo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

Minulý rok jsme informovali o tom, že nás stále trápí současná úroveň těchto webů. Informovanost považujeme za jeden z nejdůležitějších aspektů fungující společnosti. Je tedy klíčové, aby weby měst a obcí zvyšovaly povědomí o místním dění a sloužily nejen občanům ale i turistům. Ze špatné kvality webových stránek však nelze vinit pouze zástupce měst a obcí. Uvědomovali jsme si, že je třeba nejen hodnotit ale především i vzdělávat.

"Na podzim jsme společně s ostatními členy poroty, organizátory Zlatého erbu a Plzeňským krajem udělali workshop pro starosty a jejich spolupracovníky, kteří jsou odpovědní za správu webu. Doporučili jsme co by bylo potřeba na webech vylepšit. Na vyhlášení výsledků mi udělala radost zpráva, že tento workshop byl pro Starý Plzenec impulsem pro redesign webu. Naše práce pak dává smysl" ,dodává Milan Bartoň - zakladatel společnosti BARTON STUDIO s.r.o.

Zajímá Vás, jak vypadají vítězné webové stránky měst a obcí? Podívejte se na kompletní přehled oceněných webů na oficiálních stránkách Zlatého erbu

Potřebujete poradit s redesignem webu? Obraťte se na nás, rádi Vám s tím pomůžeme. 

Ukázka aktuálně dokončených projektů

Eturbo.cz  -  E-shop na platformě Shopsys Framework

Hokejarena.cz  -  E-shop pro prodej kompletní hokejové výstroje

Heapco.cz  -  E-shop s chovatelskými potřebami

Kompletní reference