Konference, které si zapište do diáře

8. 7. 2022

Po téměř dvouroční pauze se opět rozjely offline konference, díky kterým můžete potkávat spoustu inspirativních a vzdělaných lidí, ať už kolegů z oboru nebo obchodních partnerů či klientů. Níže uvádíme několik konferencí a e-commerce tipů, které stojí za to navštívit nebo sledovat.

ShopCamp

V nejbližší době se můžete těšit na e-commerce konferenci ShopCamp, která se každým rokem uskutečňuje v areálu ČVUT v Praze. Díky zajímavým odborným přednáškám a workshopům se můžete vzdělávat celý den během konference. Letošní ročník, který se uskuteční 8. záříBartoň Studio je jedním z hlavních partnerů konference, tak se rozhodně zastavte u našeho stánku.

Czech On-line Expo

Jak už sám název napovídá, tento e-commerce veletrh se uskuteční v PVA Expo v Praze hned příští rok v únoru 2023. V rámci této konference se uskuteční hned několik tematických konferencí, připraveni budou také freelance konzultanti, aby vám poradili s vaším businessem. 

Reshoper

Reshoper je konference a veletrh zároveň určená především pro majitele e-shopů a dodavatele e-commerce nástrojů a služeb. Pokud řešíte nějakou záludnost s vaším e-shopem, bude k dispozici i několik odborníků, aby vám zdarma poradili. Zatím Reshoper nemá pevné datum, ale většinou se koná každý rok během jara.

Kafe a marketing

Upřednostňujete pravidelnější zajímavé přednášky s příchutí marketingu o menším počtu účastníků? Sledujte stránky kafeamarketing.cz a nenechte si ujít tato povídání, třeba právě tam najdete téma, které pro vás a váš e-shop bude přínosné.

Zůstaňte v obraze, než se uskuteční konference

Pokud by se vám nechtělo čekat do konání nějaké z výše zmíněných konferencí a chcete mít přehled a zůstat v obraze, rozhodně se přihlaste k odběru nějakého e-commerce newsletteru. Pravidelně vám budou chodit do e-mailové schránky novinky ze světa e-commerce. Za přečtení stojí Exec, Forbess Espresso ale také i náš newsletter Bartoň Studia, ke kterému se můžete přihlásit přímo pod tímto článkem. S příchutí marketingu si můžete přečíst také newsletter od MediaGuru, Marketing&Media nebo Včeliště.

Zajímavé podcasty

Pokud zrovna nejste vášnivým čtenářem a raději se inspirujete během poslechu, vyzkoušejte například podcast CzechCrunch, kde je každý týden shrnuto všechno to, co se dělo i z podnikatelského hlediska. Dále také stojí za poslech Ecommerce Bridge, který se přímo specializuje na e-commerce tématiku.

Přečtěte si shrnutí z panelové diskuze na poslední Czech On-line Expo o tom, jak úspěšně zvládnout výběrové řízení a stavbu e-shopu na míru.