ShopCamp ČVUT

Jak jsme si vedli jako hlavní partner konference? ShopCamp 2022

23. 9. 2022

Na začátku září vyvrcholily naše dlouhé přípravy na konferenci ShopCamp, které jsme se účastnili jako hlavní partner.

ShopCamp je konference pro e-shopaře, odborníky i e-commerce nadšence plná zajímavých přednášek a workshopů. Ani ty jsme nemohli vynechat a šli jsme zjistit, co hýbe e-commerce světem. Přednáškovny praskaly ve švech a o pauzách naopak chodby, protože doprovodný program doplňovaly vystavovatelé se svými stánky, a to včetně nás.

Na ShopCampu jsme se představili v novém kabátku

Všechny naše přípravy směřovaly právě do tohoto bodu, abychom se v plné parádě představili světu. 8.9. v 8 hodin jsme byli připraveni vítat příchozí a probírat s nimi, jak zvládnout výběrové řízení dodavatele e-shopu a jeho samotnou stavbu. A myslíme si, že jsme to zvládli na výbornou!

ShopCamp 2

Tím to pro nás nekončí

Poznali jsme spoustu nových lidí, setkali se se známými tvářemi, poznali nové partnerské firmy a zjistili jsme, jak moc nás baví být u stánku na druhé straně pultu.  

Odpovědi u nás našli nároční návštěvníci, kterým nestačí krabicové řešení, hledají e-shopové řešení na míru a potřebují integrace s ERP systémy (výkonné informační systémy) jako je Money, Helios, SAP nebo například Pohoda

Také jsme se opět vzdělali díky bohatému programu plnému novinek z   e-commerce, takže se s námi určitě ve virtuálním světě neztratíte. Dozvěděli jsme se, jak lze zachránit firmu, která má v ohrožení vlastní značku, jak převést potřeby, obavy a touhy vašich zákazníků ve funkční byznys a nebo že už je opravdu nejvyšší čas na přechod k novému analytickému nástroji Google Analytics 4.

A pokud jste to tentokrát nestihli, budou ještě další konference a veletrhy, na které se připravujeme. Ať už si budete chtít promluvit o výběrovém řízení, stavbě e-shopu nebo si s námi jen tak popovídat u kávy, budeme se na vás těšit. 

Pokud nechcete čekat na další konferenci nebo veletrh,

ozvěte se nám a společně si můžeme promluvit už teď.