Zúčastnili jsme se Shopsys Roadshow!

11. 10. 2018

Včera jsme se zúčastnili Shopsys Roadshow, která měla svou zastávku v Praze. Cílem této Roadshow je představit provozovatelům a developerům e-commerce projektů Shopsys Framework (SSFW). Možnosti této platformy jsou ohromné.

“Hodně času jsme věnovali hledání správného řešení až padla volba na Shopsys. Nebylo to jednoduché rozhodování. Díky zkušenostem z vývoje vlastního CMS jsme měli i dost vysoké požadavky – výkon, škálovatelnost, udržitelný vývoj, zkrátka systém, o který se skutečně můžeme opřít.  A zdá se, že jsme udělali správné rozhodnutí – nejde jen o super jádro, nad kterým lze stavět výkonné e-shopy pro náročné klienty, ale i o podporu ze strany společnosti Shopsys s.r.o. a vstřícnost jejich lidí. My se díky tomu můžeme soustředit na to, co je pro nás a naše klienty podstatné.”

Milan Bartoň

Milan Bartoň

Jednatel a majitel

Bartoň Studio

Součástí přednášek byl i blok pro projektové manažery. Vlastně se spíše jednalo o volnou diskusi, která se vedla v duchu zkušeností s projekty, jejich řízením, tvorbou správných časových odhadů na realizaci. “Při přednáškách, které byly mířené na developerskou část týmu jsme se dozvěděli, jak výrazně nám může při zprovoznění projektu urychlit práci Docker. Druhá část se týkala zautomatizování procesů za využití Continuous Integration. Díky tomu už víme, jak se nejlépe vypořádat například s automatickým testováním a následným nasazením změn na produkci.”

Jan Roula

Jan Roula

Developer

Bartoň Studio

Těšíme se na další vývoj SSFW. Naše společnost patří mezi první agentury v České republice, které s Shopsys Frameworkem už pracují naplno. Už nyní v naší společnosti stavíme několik projektů na tomto moderním frameworku. A s klidným svědomím můžeme SSFW vřele doporučit. „Komunikace s týmem Shopsysu je pro nás pověstná třešnička na dortu, jejich otevřenost, znalosti a nadšení nás prostě baví.“

Jiří Kučera

Jiří Kučera

Provozní ředitel

Bartoň Studio