Získejte dotaci na tvorbu e-shopu

15. 9. 2021

Pokud vlastníte malý nebo střední podnik, můžete od
15. září podat žádost do dotačního programu
ICT a sdílené služby – 
Digitální podnik vyhlášený Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Zájemci mohou získat grant v rozmezí od 1 mil. Kč až do 10 mil. Kč na IT vybavení podniku (rozpočet pro projekt musí přesahovat částku minimálně 2 mil Kč). Cílem programu je motivovat podniky k digitalizaci výroby a interních procesů a také podpořit přechod na častější práci z domova. Jedná se o poslední dotační program z oblasti ICT, kde můžete získat maximální míru podpory až 70 % z celkových způsobilých výdajů.

Na co se vztahuje grant?

Podporu získáte pro pořízení dlouhodobého hmotného i nehmotného majetku nezbytného pro digitalizaci podniku, jako jsou servery, pokročilejší HW a SW, rozšířená realita, ale také roboti, QR čtečky či cloudová řešení (Office 365, Adobe Cloud atp.) nebo i pro zabezpečení firemních sítí.

“Ověřili jsme, že tvorba e‑shopu je v tomto případě podporovanou aktivitou pro financování v rámci grantu, zejména pokud je e‑shop napojen na nějaké ERP nebo jiné SW, které podnikům pomáhají s jejich digitalizací,” říká Michaela Maroušková, marketingová asistentka Bartoň Studia.

Podrobnější informace o podmínkách pro získání dotace zjistíte na stránce Ministerstva průmyslu a obchodu

Aktualizace k 1. 10. 2021

Z důvodu velkého zájmu o dotaci zastavilo dne 1. 10. 2021 v 16:00 Ministerstvo průmyslu a obchodu příjem žádostí o podporu do programu ICT A SDÍLENÉ SLUŽBY – Digitální podnik.

Uvažujete o novém e‑shopu? Chcete získat to nejlepší řešení na míru?

Obraťte se na nás a my Vás provedeme celým procesem.