O nás

BARTON STUDIO s.r.o. - profil společnosti

Profesionální webdesign, tvorba webových stránek na míru a internetový marketing je hlavní činností naší společnosti. Jsme tu pro Vás, abychom Vás provedli světem internetu. Vynasnažíme se splnit Vaše přání a stát se Vaším spolehlivým partnerem v oblasti webdesignu a internetového marketingu.

Poskytujeme komplexní služby v těchto oblastech:

  • Tvorba webových stránek včetně internetového obchodu (e-shop)
  • Správa a údržba internetových stránek
  • Grafika - grafický design webu, logo a firemní identita, flash animace, tvorba letáků, vizitek
  • Poradenská a analytická činnost v oblasti webdesignu
  • Copywriting - psaní a úpravy textů pro web
  • Internetový marketing - optimalizace pro vyhledávače (SEO), PPC reklama, linkbuilding, poradenství...
  • Technická podpora 24 hodin denně pro webhostingové služby na našich serverech

Náš tým

Webdesign nás baví. Neustále si své znalosti a mnohaleté zkušenosti v oblasti webdesignu rozšiřujeme na seminářích a odborných školeních. Díky tomu jsme schopni poskytovat našim klientům kvalitní služby a nejnovější technologie. Od konkurence se snažíme odlišit osobním přístupem a kvalitním poradenstvím, které už vyzkoušela řada našich spokojených klientů.

Naše cíle

Hlavním cílem společnosti je spokojený zákazník. Vytvořením webových stránek či internetového obchodu naše práce rozhodně nekončí. S našimi zákazníky jsme neustále v kontaktu a děláme vše proto, aby se dlouhodobě zlepšovala účinnost webových stránek, ať už se jedná o eshop nebo firemní prezentaci.
Z našich realizovaných projektů je, doufáme, na první pohled znát, že naše práce je nám koníčkem a na každé zakázce pracujeme s vysokým nasazením.

Redakční systém Fish CMS 3.0®

Již od vzniku naší společnosti bylo prvořadým cílem uspokojit přání našich zákazníků, kteří požadovali jednoduchou, nicméně kompletní správu obsahu webu. Vyvinuli jsme proto náš vlastní systém Fish CMS 3.0 (content management system).

V současné době je Fish CMS plně modulární a nastavitelný přesně dle konkrétních požadavků našich zákazníků. Je koncipován s velkým důrazem na jednoduchost ovládání. Ovládat jej může kdokoli se znalostí standardního textového editoru (MS Word, Open Office atd.).

Ukázka aktuálně dokončených projektů

Heapco.cz  -  E-shop s chovatelskými potřebami

Eturbo.cz  -  E-shop na platformě Shopsys Framework

Osobní vinotéka  -  e-shop s víny a sekty

Kompletní reference