Nový web pro dobrou věc!

19. 9. 2017

Nový web pro dobrou věc!

Hledáme neziskové organizace, které potřebují vylepšit své webové stránky tak, aby byly funkční a efektivní. Rozhodli jsme se pomáhat a vzdělávat zároveň. Na podzim se proto BARTON STUDIO stane místem, kde spojíme mladé talenty a smysluplné projekty. Vybrané neziskovce ušetříme investici  a vytvoříme jí společně se studenty VOŠ a SPŠE Plzeň nový web.

O co tedy jde?

Chceme, aby v naší branži vznikaly kvalitní projekty, a proto jsme se rozhodli předat naše znalosti o tvorbě webů mladým studentům. Zapojíme je do reálného projektu, abychom jim ukázali, že návrh dobrého webu není jen o kódování, ale také o pochopení potřeb klienta, výzkumu či testování. Rozhodli jsme se v rámci tohoto projektu pomoci neziskové organizaci, která by nový web uvítala.

Chcete pro svou neziskovku nový web?

  • Napište nám do 15. 10. 2017 krátký odstavec o vaší organizaci, její činnosti a přidejte důvod, proč by potřebovala nové webové stránky.

  • E-mailem vám registraci do soutěže potvrdíme.

  • 24. 10. 2017 na akci Otevíráme dveře vzděláním představíme projekt Nový web pro dobrou věc! studentům, kteří se na webu budou podílet.

  • Do 25. 10. 2016 vybereme ze všech přihlášených výherce a práce může začít!

Jaké organizace mohou soutěžit?

Důležitá je pro nás činnost dané organizace či projektu. Řeší problémy, o kterých se ve společnosti mluví, nebo naopak upozorňuje na témata, která se přehlížejí? Soutěž není tematicky omezená, rádi se seznámíme s různými prospěšnými projekty. Pokud cítíte, že váš web potřebuje změnu a jste ochotni na ní s námi pracovat, neváhejte se zapojit.

Chcete mít nový web od BARTON STUDIO?

Chopte se příležitosti a do 15. 10. 2017 nám napište!