Senior obchodník

Internet hýbe světem. Propojuje lidi, mění styl práce a způsob podnikání. Děláme pro lidi internet srozumitelnější a pomáháme využít jeho možnosti naplno. Zlepšujeme prezentaci, komunikaci a obchod firem. My jsme BARTON STUDIO s. r. o. a právě hledáme zkušeného obchodníka, pro kterého je jeho práce zároveň jeho vášní.

Hledáme výjimečnou osobnost s obchodním talentem, s dobrými prezentačními dovednostmi a profesionálním vystupováním, která umí zapůsobit, vybudovat důvěru a dobrý vztah, a to nejen s klienty, ale i s kolegy.

Nabízíme:

  • Exkluzivní pracovní příležitost – možnost vybudování vlastního obchodního týmu a plnou podporu vedení. Máte nápady, jak být efektivní, moderní? Nyní máte příležitost proměnit své ambice ve skutečnost

Dále nabízíme:

  • Tvůrčí  práci pro významné klienty
  • Zázemí stabilní společnosti, která patří ve svém oboru mezi jednu z nejúspěšnějších v plzeňském regionu
  • Přátelský mladý kolektiv
  • Práci na hlavní pracovní poměř/ŽL

Pomůžeme Vám změnit Vaše ambice ve skutečnost. Je pro nás důležitá férovou, lidskost a odpovědné jednání. Rozhodujeme se svobodně. Myslíme odlišným způsobem. Děláme věci naplno. Bavíme se.

Přidejte se k nám!

Odpovědět na tuto nabídku

Senior obchodník

Hledáme výjimečnou osobnost s obchodním talentem, s dobrými prezentačními dovednostmi a profesionálním vystupováním, která umí zapůsobit, vybudovat důvěru a dobrý vztah, a to nejen s klienty, ale i s kolegy.