Co hýbe e‑commerce světem? Reshoper 2022

22. 4. 2022

Po covidové odmlce se znovu povedlo zorganizovat ecommerce veletrh Reshoper, na kterém jsme samozřejmě nechyběli. 

Přednášky, workshopy, dodavatelé eshopů a ecommerce nástrojů i poradenská zóna. To vše a ještě mnohem více bylo možné objevit na konferenci a veletrhu Reshoper

 

Téma, na které jsme se tentokrát zaměřili, byla doprava, sklady a logistika, jelikož jsou hlavním bodem každého eshopu. Řešení, jak efektivně vytížit dopravu, připravila společnost Solvertech díky své aplikaci, ve které můžete plánovat a měnit trasy kurýrů. Všudypřítomná automatizace přináší nové skladové robotické pomocníky, které představila Zásilkovna, což může do budoucna významně ovlivnit rychlost dodání zboží k zákazníkovi. Kompletní řešení skladu a dopravy na klíč můžete pořídit u společnosti Mailstep a začít se soustředit hlavně na rozvoj vašeho podnikání.

Ještě jste na Reshoperu nebyli? Účast vřele doporučujeme a my osobně se těšíme na další ročník. Pokud jste se nemohli zúčastnit Reshoperu a nechcete přijít o dávku ecommerce inspirace, přečtěte si alespoň zajímavé články nebo mrkněte na videa z předchozích ročníků, které najdete na reshoper.cz.

Potřebujete poradit s výběrem ecommerce nástroje?
Obraťte se na nás!