Články

Případová studie Turbocar, s.r.o.: redesign e-shopu s turbodmychadly

Původní e-shop pro eturbo.cz byl z dílny společnosti Shopsys. Jelikož jsme se před časem stali oficiálními partnery právě společnosti Shopsys, naskytla se nám příležitost, vzít si na starost redesign e-shopu eturbo.cz. a splnit tak sen o novém a moderním e-shopu.

Doménoví spekulanti nezahálí ani v roce 2020

Kdo by tipoval, že těmto firmám už odzvonilo, je ale na omylu. Fungují stále a zdá se, že se jim daří. Drží se i svých “osvědčených” postupů, stejně jako firma www.dnscr.org (DNS Europa s.r.o.)

Jak se proměnila česká e-commerce v době koronavirové

Některé segmenty zaznamenaly prudký nárůst, u některých došlo naopak k výraznému propadu. Jakým kategoriím se tedy v současné době nejvíce daří?

Shopsys Commerce Cloud - rychlé řešení a velké možnosti

S Shopsys Commerce Cloud můžete získat již během několika dnů plně funkční e-shop se všemi nezbytnými funkcionalitami. Zároveň získáte řešení, které bude připraveno růst společně s vaším podnikáním a umožní další vývoj na míru vašim požadavkům.

E-commerce v době pandemie

Čelíme krizi, kterou nikdo z nás nečekal a většina z nás tápe, jak se zachovat a co nás vlastně čeká. V období pandemie se situace mění každým dnem a zrovna tak i nařízení vlády. Situace to rozhodně není jednoduchá, vláda uzavřela většinu provozoven a většina podniků je ať už přímo a nebo nepřímo situací se šířením COVID-19 ovlivněna. Ekonomické dopady budou pravděpodobně velké, ale i tak je cesta, jak je zmírnit.

E-shop za 400 miliónů, kde se stala chyba?

Každý jste už určitě postřehli téma „E-shop za 400 milionů korun“ nebo alespoň Vám utkvěla v paměti ta ohromná suma. Ano, i my jsme se pozastavili u ceny nadhodnocené zakázky.

Shopsys Framework v TOP 20 e-commerce platformách v německy mluvících zemích

Velice nás těší, že se Shopsys Framework dostal mezi 20 nejlepších platforem elektronického obchodování v regionu DACH. Obstál tak v konkurenci velkého množství oblíbených a rozšířených platforem.

Právní náležitosti pro e-shopy. Na co si dát pozor při provozování e-shopu?

Mít kvalitní a skvělý e-shop neznamená mít jen skvěle navržený design a funkční platformu. Úskalí pro majitele e-shopu představuje i legislativa.

Na co myslet při výběru dodavatele e-shopu na míru?

Nestačí vám stávající e-shopové řešení nebo se teprve chystáte rozjet své e-commerce podnikání? A víte, na co je potřeba myslet při výběru dodavatele e-shopu nebo co byste měli mít připravené před tím, než začnete oslovovat první dodavatele?

Zlatý erb 2019 - naše práce dává smysl

1 dubna 2019 byly na konferenci ISSS v Hradci králové vyhlášeny výsledky soutěže Zlatý erb. Letošní již 21. ročník tak odhalil nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí v České republice. Oficiální záštitu této akci poskytlo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další

Ukázka aktuálně dokončených projektů

Osobní vinotéka  -  e-shop s víny a sekty

Hokejarena.cz  -  E-shop pro prodej kompletní hokejové výstroje

Heapco.cz  -  E-shop s chovatelskými potřebami

Kompletní reference