Články

Jak se proměnila česká e-commerce v době koronavirové

Některé segmenty zaznamenaly prudký nárůst, u některých došlo naopak k výraznému propadu. Jakým kategoriím se tedy v současné době nejvíce daří?

Shopsys Commerce Cloud - rychlé řešení a velké možnosti

S Shopsys Commerce Cloud můžete získat již během několika dnů plně funkční e-shop se všemi nezbytnými funkcionalitami. Zároveň získáte řešení, které bude připraveno růst společně s vaším podnikáním a umožní další vývoj na míru vašim požadavkům.

E-commerce v době pandemie

Čelíme krizi, kterou nikdo z nás nečekal a většina z nás tápe, jak se zachovat a co nás vlastně čeká. V období pandemie se situace mění každým dnem a zrovna tak i nařízení vlády. Situace to rozhodně není jednoduchá, vláda uzavřela většinu provozoven a většina podniků je ať už přímo a nebo nepřímo situací se šířením COVID-19 ovlivněna. Ekonomické dopady budou pravděpodobně velké, ale i tak je cesta, jak je zmírnit.

E-shop za 400 miliónů, kde se stala chyba?

Každý jste už určitě postřehli téma „E-shop za 400 milionů korun“ nebo alespoň Vám utkvěla v paměti ta ohromná suma. Ano, i my jsme se pozastavili u ceny nadhodnocené zakázky.

Shopsys Framework v TOP 20 e-commerce platformách v německy mluvících zemích

Velice nás těší, že se Shopsys Framework dostal mezi 20 nejlepších platforem elektronického obchodování v regionu DACH. Obstál tak v konkurenci velkého množství oblíbených a rozšířených platforem.

Právní náležitosti pro e-shopy. Na co si dát pozor při provozování e-shopu?

Mít kvalitní a skvělý e-shop neznamená mít jen skvěle navržený design a funkční platformu. Úskalí pro majitele e-shopu představuje i legislativa.

Na co myslet při výběru dodavatele e-shopu na míru?

Nestačí vám stávající e-shopové řešení nebo se teprve chystáte rozjet své e-commerce podnikání? A víte, na co je potřeba myslet při výběru dodavatele e-shopu nebo co byste měli mít připravené před tím, než začnete oslovovat první dodavatele?

Zlatý erb 2019 - naše práce dává smysl

1 dubna 2019 byly na konferenci ISSS v Hradci králové vyhlášeny výsledky soutěže Zlatý erb. Letošní již 21. ročník tak odhalil nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí v České republice. Oficiální záštitu této akci poskytlo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

reCAPTCHA v3, vylepšená ochrana proti spamu

Google uvedl novou verzi služby reCAPTCHA. Inovovaná třetí verze slouží stejně tak jako její předchůdkyně k ochraně před spamen. Zabrání hromadnému rozesílání e-mailů přes Vaše kontaktní formuláře nebo ochrání Vaše diskuzní fóra před nežádoucími příspěvky botů.

Nejvíce e-commerce novinek na jednom místě - Reshoper 2019

29. ledna proběhla na výstavišti PVA EXPO v Letňanech největší česká e-shopová akce, Reshoper 2019 V rámci celodenního programu se představilo více než 100 českých i zahraničních e-commerce společností.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další

Ukázka aktuálně dokončených projektů

BOHEMIA SEKT, s.r.o.  -  webové stránky

Osobní vinotéka  -  e-shop s víny a sekty

Eturbo.cz  -  E-shop na platformě Shopsys Framework

Kompletní reference