Články

Shopsys Framework v TOP 20 e-commerce platformách v německy mluvících zemích

Velice nás těší, že se Shopsys Framework dostal mezi 20 nejlepších platforem elektronického obchodování v regionu DACH. Obstál tak v konkurenci velkého množství oblíbených a rozšířených platforem.

Právní náležitosti pro e-shopy. Na co si dát pozor při provozování e-shopu?

Mít kvalitní a skvělý e-shop neznamená mít jen skvěle navržený design a funkční platformu. Úskalí pro majitele e-shopu představuje i legislativa.

Na co myslet při výběru dodavatele e-shopu na míru?

Nestačí vám stávající e-shopové řešení nebo se teprve chystáte rozjet své e-commerce podnikání? A víte, na co je potřeba myslet při výběru dodavatele e-shopu nebo co byste měli mít připravené před tím, než začnete oslovovat první dodavatele?

Zlatý erb 2019 - naše práce dává smysl

1 dubna 2019 byly na konferenci ISSS v Hradci králové vyhlášeny výsledky soutěže Zlatý erb. Letošní již 21. ročník tak odhalil nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí v České republice. Oficiální záštitu této akci poskytlo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

reCAPTCHA v3, vylepšená ochrana proti spamu

Google uvedl novou verzi služby reCAPTCHA. Inovovaná třetí verze slouží stejně tak jako její předchůdkyně k ochraně před spamen. Zabrání hromadnému rozesílání e-mailů přes Vaše kontaktní formuláře nebo ochrání Vaše diskuzní fóra před nežádoucími příspěvky botů.

Nejvíce e-commerce novinek na jednom místě - Reshoper 2019

29. ledna proběhla na výstavišti PVA EXPO v Letňanech největší česká e-shopová akce, Reshoper 2019 V rámci celodenního programu se představilo více než 100 českých i zahraničních e-commerce společností.

Stavíme úspěšné e-shopy. Nyní jako jedna z prvních agentur i na moderní platformě Shopsys Framework!

Jako jedna z prvních agentur v ČR jsme se stali oficiálními partnery společnosti Shopsys s.r.o. Díky tomu pro Vás můžeme stavět úspěšné e-shopy na moderní platformě Shopsys Framework.

Byli jsme na SymfonyLive Berlin 2018!

SymfonyLive je konference pro všechny nadšené programátory. Kdo chce být v obraze a znát všechny nové trendy v programování ve frameworku Symfony, nesmí tu chybět.

Přestaly Vám fungovat Google Mapy?

„Na této stránce nelze Mapy Google správně načíst.“, že je Vám tahle hláška povědomá? Není divu, Google totiž před časem změnil svou politiku ohledně přístupu ke svému Google Map API.

Případová studie Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o.: Jak dokáže web ulehčit práci celé firmě

Nový web zajistil Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o. nárůst zájemců o práci. Místo 2 měsíčně teď HR oddělení řeší 2 denně.

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další

Ukázka aktuálně dokončených projektů

Eturbo.cz  -  E-shop postavený na platformě Shopsys Framework se zaměřením na prodej turbodmychadel pro osobní i nákladní vozy.

Global IMI  -  kariérní web

Igráček  -  Nový web pro legendární hračku

Kompletní reference