České doménové centrum aneb jak se žije doménovým spekulantům v Čechách

Je to už víc než rok, co jsme vás mezi prvními varovali před spekulanty s doménami ze společnosti Česká doménová centrála. Přestože jejich nechvalná pověst se od té doby šíří internetem a informovaly o ní i celostátní televize, zdá se, že doménovým podvodníkům se stále daří a dokonce se rozmnožují.

Rozhodli jsme se proto na přetrvávající problém opět upozornit a zveřejnit autentickou smlouvu (79 kB), kterou našemu klientovi nabídlo tentokrát pro změnu České doménové centrum. Tuto společnost totiž s výše uvedenou Českou doménovou centrálou nespojuje pouze podobné jméno, ale především stejně nekalé praktiky, kterými se snaží majitelům webů vnutit až 22násobně předražené domény. Registraci domén .eu, která například u nás stojí nyní cca 180 Kč bez DPH, tak od Českého doménového centra získáte již za úžasných 4.099 Kč bez DPH (+ každý další rok zaplatíte 599 Kč navrch).

Věříme, že po přečtení této zprávy si už na vás žádní doménoví spekulanti nepřijdou a společnými silami jim ten podvodný byznys překazíme!

Vyzkoušejte naše profesionální služby

  • individuální přístup
  • dlouholeté zkušenosti
  • mnohá ocenění

Domluvit schůzku

 

Ukázka aktuálně dokončených projektů

Igráček  -  Nový web pro legendární hračku

Monilu.cz  -  E-shop s ručně vyráběnými nosítky dětí.

Osobní vinotéka  -  e-shop s víny a sekty

All references