České doménové centrum aneb jak se žije doménovým spekulantům v Čechách

Je to už víc než rok, co jsme vás mezi prvními varovali před spekulanty s doménami ze společnosti Česká doménová centrála. Přestože jejich nechvalná pověst se od té doby šíří internetem a informovaly o ní i celostátní televize, zdá se, že doménovým podvodníkům se stále daří a dokonce se rozmnožují.

Rozhodli jsme se proto na přetrvávající problém opět upozornit a zveřejnit autentickou smlouvu (79 kB), kterou našemu klientovi nabídlo tentokrát pro změnu České doménové centrum. Tuto společnost totiž s výše uvedenou Českou doménovou centrálou nespojuje pouze podobné jméno, ale především stejně nekalé praktiky, kterými se snaží majitelům webů vnutit až 22násobně předražené domény. Registraci domén .eu, která například u nás stojí nyní cca 180 Kč bez DPH, tak od Českého doménového centra získáte již za úžasných 4.099 Kč bez DPH (+ každý další rok zaplatíte 599 Kč navrch).

Věříme, že po přečtení této zprávy si už na vás žádní doménoví spekulanti nepřijdou a společnými silami jim ten podvodný byznys překazíme!

Ukázka aktuálně dokončených projektů

PEŠKA - Židle a křesla s.r.o.  -  E-shop výrobce židlí a křesel

LOCO design, s.r.o.  -  Nový web pro výrobce designového nábytku

E-shop Elfetex  -  e-shop s elektroinstalačním materiálem

Kompletní reference